Mp3 ZDARMA     Mp3 do mobilu     Nahrávání Mp3 z rádia online zdarma     Placené Mp3 

Aktualizováno: 04.12.2018    


 

mp3 ke stažení zdarma
All free

Z youtube do mp3 ?

Proč? Většinou je zvuk v klipech na youtube velmi nekvalitní!
Radši nahrávejte z internetových rádií. Získáte tak mnohem kvalitnější záznam jehož bitrate máte pod kontrolou protože vždy vidíte jak je vysílání kvalitní a co nahráváte.

Ale pokud opravdu hledáte jak stahovat mp3 z youtube videa čtěte níže

Návod jak vytvořit z vysílání internetového rádia Mp3 rádio on line

Zde jsou popsány přehrávače internetového rádia, které umí ukládat poslouchané skladby přímo do Mp3

Dobrý program (navíc zcela zdarma) je Screamer Radio stáhnout ho můžete zde poslední verze 0.4.4

screamer digitali impotred
Nově ve verzi 0.4.4 přibyla v menu nabídka předvolených rádií a to i včetně všech českých rádií, navíc si můžete zapnout automatickou aktualizaci seznamu stanic.

Uloží Vám vysílanou hudbu z rádia online rovnou v Mp3 do zvoleného adresáře a při nahrávání samozřejmě rozdělí hudbu do jednotlivých souborů se jménem skladby! Samozřejmě tento program na nahrávání z internetového rádia můžete používat i jako přehrávač internetových rádií pamatuje si totiž všechny ukládané stanice a jednoduše můžete volit která se bude přehrávat...

Jak to funguje?
V menu "Předvolené" vyberte vaše oblíbené rádio a je to, nebo můžete zadat www adresu přímo vysílané stanice:
Nejprve potřebujete zjistit www adresu rádia které chcete poslouchat / nahrávat např. pomocí programu winamp a a pak zadat http adresu vašeho oblíbeného rádia do položky "Oblíbené":

Nalistujte si seznam rádií a zvolte vaši oblíbenou stanici poté na ni klikněte pravým tlačítkem myši
(nebo stiskněte Alt+3)

Trance, Vocal Trance, Chillout, Euro Dance, House, Soulful, House, Hard Dance, Techno, Progressive, Goa-Psy Trance, Hard Core, DJ Mixes, Lounge, Drum 'n' Bass, Oldschool Electronica, Ambient, Breaks, Future Synthpop, Gabber, Replay, Top Hits, Mostly Classical, DaTempo Lounge, New Age, World Music, Classical Guitar

zobrazí se vám informační okno kde v prvním řádku vidíte konečně tu adresu internetového vysílání (zde rádia Digitally Imported - Chilout) např. http://scfire-nyk-aa05.stream.aol.com:80/stream/1035 označte ji a zkopírujte do schránky (Ctrl+C)

Poté si otevřete Screamer Radio v něm děte do menu "Soubor/Otevřít URL" a zde vložte URL adresu rádia

Future Synthpop, Gabber, Replay, Top Hits, Mostly Classical, DaTempo Lounge, New Age, World Music, Classical Guitar, Solo Piano, Smooth Jazz, Uptempo Smooth Jazz, Urban Jamz, Roots, Reggae, Best of the 80s, Hit 70s, Classic Rock, Alt Rock, Oldies, Classic Rap, Piano Jazz, Bossa Nova, Country, Indie Rock, Sound Tracks, Christian, Free Jazz, Salsa

Nyní stačí "Zapnout" a kliknout na "Nahrávat" ikonka programu zčervená a skladby z rádia se začnou ukládat do složky programu (např. C:Program Files/Sreamer Radio/Saved). Jednotlivé skladby jsou automaticky rozděleny v Mp3 formátu a pojmenovány dle názvu skladby. :)
Samozřejmě tento program funguje jako Mp3 rádio přehrávač.

Seznam českých předvolených on-line rádií které jsou okamžitě připraveny pro ukládání do Mp3:

Český Rozhlas 1 - Radiožurnál,Český Rozhlas 2 - Praha,Český Rozhlas 3 - Vltava,Český Rozhlas 4 - Rádio Wave,Český Rozhlas Brno,Český Rozhlas České Budějovice,Cesky Rozhlas D-dur,Český Rozhlas Hradec Králové=,Český Rozhlas Leonardo,Český Rozhlas Olomouc,Český Rozhlas Ostrava,Cesky Rozhlas Pardubice,Český Rozhlas Plzeň,Český Rozhlas Radio Česko,Český Rozhlas Regina,Český Rozhlas Region,Cesky Rozhlas Sever,Classic FM (Czech Republic),Country Radio,Dance Rádio,Evropa 2,Expresrádio,Fajn Hity,Fajn Rádio,Fajn Rádio Agara,Fajn Rádio Life,Frekvence 1,FUN 1,Jih,Kiss Hady,Krokodýl,Proglas,Rádio 1,Rádio Akropolis,Rádio Beat,Radio Blaník,Rádio Bonton,Rádio Černá Hora,Rádio City,Rádio Hey Brno,Rádio Humor,Rádio Impuls,Rádio Labe,Rádio OK,Rádio Petrov,Rádio Pohádka,Radio Student,Radio7,RockZone


A stovky zahraničních také...


iRadio

Velice šikovný a jednoduchý na ovládání je program na nahrávání hudby z rádia iRadio při nahrávání (spustíte ho kdykoliv tlačítkem "record") nahrávanou skladbu pojmenuje dle ID písničky a jednotlivé skladby ukládá do samostatných souborů rovnou ve formátu Mp3 takto uložené skladby umí i rovnou vypálit na CD.
Nevýhodou tohoto programu je že zdarma je jen časově omezené demo, plná verze stojí cca 10€.


Návod na nahrávání rádia z internetu do mp3

Tak teď už víte jak nahrávat hudbu z rádia do PC.


Jak stahovat z YouTube do mp3 ?

Je to jednoduché pro online převod youtube videa do mp3 existuje mnoho služeb například https://2conv.com/cz/ jednoduše zadáte link videa a pak kliknete na Click here to get your Download Link a pak na šedé tlačítko  DOWNLOAD MP3  vyskočí klasické okénko prohlížeče pro uložení souborů a mp3 po stažení najdete v nastaveném adresáři. Pozor na jiné tlačítka s podobným popisem na daných stránkách neklikejte jsou to jen reklamy!


Tip na dobré rádio z New Yorku:
www.di.fm

Naleznete zde k poslouchání přes 50 různých stanic hrajících: Trance, Vocal Trance, Chillout, Euro Dance, House, Soulful, House, Hard Dance, Techno, Progressive, Goa-Psy Trance, Hard Core, DJ Mixes, Lounge, Drum 'n' Bass, Oldschool Electronica, Ambient, Breaks, Future Synthpop, Gabber, Replay, Top Hits, Mostly Classical, DaTempo Lounge, New Age, World Music, Classical Guitar, Solo Piano, Smooth Jazz, Uptempo Smooth Jazz, Urban Jamz, Roots, Reggae, Best of the 80s, Hit 70s, Classic Rock, Alt Rock, Oldies, Classic Rap, Piano Jazz, Bossa Nova, Country, Indie Rock, Sound Tracks, Christian, Free Jazz, Salsa a to vše si můžete nahrát přímo do Mp3.

 

Výměna odkazů

Partneři:

Vložte si na svoji stránku odkaz na www.mp3-ke-stazeni-zdarma-hudba.eu  a pošlete e-mail s Vašim odkazem či ikonou (88x31)

 

Futurama serialy mobil

     

© All rights reserved. Admin: e-mail